Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali, že
provoz biip karty byl ukončen!

Dětskou předplacenou platební kartu biip tak již není možné používat pro platby u obchodníků, ani na internetu.

Od 31. 12. 2018 již kromě provádění plateb také není možné kartu dobíjet nebo se přihlásit do biip aplikace, ať už na webu nebo v mobilních telefonech. K tomuto datu také byly ukončeny všechny zákaznické smlouvy služby.

Má vaše dítě na kartě nevyčerpaný zůstatek?

V případě, že na účtu elektronických peněz, který je svázaný s biip kartou, má vaše dítě finanční prostředky, které nebyly vyčerpány před ukončením služby, a chcete požádat o jejich vyplacení, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailové adresy podpora@biip.cz

Ochrana osobních údajů

Ochranu soukromí a osobních údajů našich klientů považujeme za prvořadou povinnost. V souladu s nařízením Evropské unie č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů, známém pod zkratkou GDPR jsme připravili Souhlas se zpracováním osobních údajů. Pokud jste svůj souhlas vyslovili, je stále v textové podobě k dispozici k nahlédnutí mezi Dokumenty ke stažení níže. Stejně tak najdete v této sekci i Zásady zpracování osobních údajů.

Váš souhlas se zpracováním osobních údajů je dobrovolný a můžete jej kdykoliv odvolat prostřednictvím e-mailové adresy podpora@biip.cz . V případě odvolání souhlasu budeme moci Vaše osobní údaje zpracovávat pro účely, ke kterým podle platných právních předpisů souhlas nepotřebujeme.

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz? Napište nám!

E-mail: podpora@biip.cz