Vážení zákazníci,

velice nás těší Váš zájem o akci George v novém telefonu. Je nám líto, ale platnost nabídky již vypršela a není možné realizovat další objednávky.

Pokud máte jakékoliv dotazy týkající se Vaší objednávky nebo akce George v novém, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím e-mailové adresy podpora@georgevnovem.cz.

Podmínky

V níže dostupných dokumentech je k dispozici úplné znění Všeobecných obchodních podmínek a Podmínek akce “George v novém telefonu”.

Vrácení zboží a reklamace

Pravidla vrácení zboží a reklamačního řízení na e-shopu georgevnovem.cz

Ne vždy se všechno podaří. Potřebujete telefon vrátit nebo reklamovat? Níže najdete kompletní Reklamační řád, kde se dozvíte více a Vzor formuláře pro odstoupení od kupní smlouvy. V případě nejasností nebo dalších otázek nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím e-mailu podpora@georgevnovem.cz.

Ochrana osobních údajů

Ochranu soukromí a osobních údajů našich klientů považujeme za naši prvořadou povinnost. S osobními údaji nakládáme výlučně v souladu s platnou legislativou. V níže dostupných Zásadách zpracování osobních údajů se dozvíte, jakými pravidly a principy se při zajišťování důvěrnosti a bezpečnosti Vašich osobních údajů řídíme.