Vážení zákazníci,

velice nás těší Váš zájem o akci Svět v novém. Je nám líto, ale platnost nabídky již vypršela a není možné realizovat další nové objednávky.

Pokud máte jakékoliv dotazy týkající se Vaší objednávky nebo akce Svět v novém, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím e-mailové adresy podpora@svetvnovem.cz.

Podmínky

V níže dostupných dokumentech je k dispozici úplné znění Všeobecných obchodních podmínek MOPET CZ a Podmínek akce “Svět v novém”. V případě nejasností nebo dalších otázek nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím e-mailové adresy podpora@svetvnovem.cz.

Vrácení zboží a reklamace

Pravidla vrácení zboží a reklamačního řízení na e-shopu svetvnovem.cz.

Ne vždy se všechno podaří. Potřebujete zařízení vrátit nebo reklamovat? Níže najdete kompletní Reklamační řád, kde se dozvíte více a Vzor formuláře pro odstoupení od kupní smlouvy. V případě nejasností nebo dalších otázek nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím e-mailové adresy podpora@svetvnovem.cz .

Ochrana osobních údajů

Zásady zpracování osobních údajů na e-shopu svetvnovem.cz

Ochranu soukromí a osobních údajů svých klientů považuje MOPET CZ i Česká spořitelna za svoji prvořadou povinnost. S osobními údaji nakládají obě společnosti výlučně v souladu s platnou legislativou. V níže dostupných Zásadách zpracování osobních údajů se dozvíte, jakými pravidly a principy se při zajišťování důvěrnosti a bezpečnosti Vašich osobních údajů obě společnosti řídí. V případě nejasností nebo dalších otázek nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím e-mailové adresy podpora@svetvnovem.cz .